Beata Biel

Beata Biel

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizacja reklama i public relations.

Dziennikarka i realizatorka telewizyjna. Posiada doświadczenie w pracy w public relations.
W latach 2001-2010 związana z telewizją TVN, gdzie pracowała jako dziennikarz, szef zespołu dokumentalistów i wydawca, przede wszystkim w programach reporterskich (Uwaga i Superwizjer). Od 2010 r. pracuje jako dziennikarz-freelancer. Zrealizowała m.in. film dokumentalny o Tadeuszu Mazowieckim i cykl dokumentalny „Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską”. Współpracuje z mediami polskimi i zagranicznymi. Jest współautorką podręcznika dziennikarstwa śledczego dla ukraińskich dziennikarzy.

W okresie 2013-2014 współpracowała z agencją public relations LevelUp, gdzie była odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów, w tym między innymi organizację spotkań prasowych, eventów oraz szkolenia medialne.

Stypendystka Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) w Waszyngtonie. Laureatka nagrody Grand Press 2008 w kategorii reportaż telewizyjny, nominowana do nagrody także w 2009. Wyróżniona na Przeglądzie Telewizyjnych Reportaży Śledczych w 2008.

Prelegenci

W tym roku wystąpią m.in.: