Wachlarz #5 – podróże a marketing i technologia

19 listopada 2013, Warszawa

O wydarzeniu

Jak mar­ke­ting i re­kla­ma wpły­wa­ją na po­strze­ga­nie po­dró­żo­wa­nie? Czy czę­ściej od­kryć do­ko­nu­je dzi­siaj mar­ke­ting, czy po­dróż­ni­cy? Jak „od­kry­cie” jed­nej oso­by sta­je się atrak­cją tu­ry­stycz­ną dla mi­lio­nów? Czy mar­ke­ting za­bi­ja ra­dość z po­dró­żo­wa­nia?

Program

19:00

Rozpoczęcie

Anna Proszowska-Sala

Sylwester Puczen i Przemysław Przybylski

Eliza Łozowska i Monika Szabałowska

Joanna Szyndler

Prelegenci

Ekspert w zakresie public relations, zwłaszcza w obszarze komunikacji korporacyjnej i strategii komunikacyjnych miast i regionów. Dyrektor Zarządzająca i właścicielka agencji public relations – Citybell Consulting. Pomysłodawczyni i dyrektor(...)
Więcej

Joanna
Szyndler

Redaktor naczelna miesięcznika „Podróże”
Więcej

Przemyslaw
Przybylski

Rzecznik Prasowy Lotniska Chopina w Warszawie od 2010 r. Wcześniej był rzecznikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Lasów Państwowych. Przez 10 lat pracował jako reporter w mediach, m.in. w Wiadomościach(...)
Więcej

Sylwester
Puczen

Specjalista ds. PR i mediów społecznościowych, P.P. „Porty Lotnicze”. Odpowiada za działania Lotniska Chopina w sferze social media. Wcześniej jako konsultant PR doradzał firmom z branż:  finansowej, logistycznej, kosmetycznej,(...)
Więcej

Sponsorzy

Partnerzy

Aktualności zobacz wszystkie

Wachlarz
17.11

Wachlarz #5, czyli podróże a marketing i technologia

Piąty Wachlarz już w najbliższy wtorek 19 listopada. Starujemy o godzinie 19. Tym razem będziemy rozmawiać o micie podróżowania, odkrywania i eksploracji, który coraz częściej konfrontuje si

Czytaj więcej
Wachlarz podróże a marketing

Czy autentyczność da się opakować? Refleksje po piątym Wachlarzu

Za nami piąte już spotkanie z cyklu Wachlarz. Jak każde, to też było inne i na swój sposób trudne. Tym razem mierzyliśmy się z tematem rzeką i już w trakcie zapraszania gości łamaliśmy sobie

Czytaj więcej

Miejsce

Zdjęcia