Ania i Marcin Nowakowie

Ona pedagog, on geograf i dziennikarz. Pod adresem gdziewyjechac.pl prowadzą poczytnego i wielokrotnie nagradzanego bloga jako duet „Wędrowne Motyle”. Od ponad 4 lat polscy Ambasadorzy linii lotniczych KLM, z którymi realizowali projekt podróżniczy „Kompania”. Reprezentują polską blogosferę i vlogosferę podróżniczą jako członkowie Społecznej Rady Turystyki. Prawie 4 lata temu na Wachlarzu tłumaczyli jak skutecznie łączyć pracę na etacie, często podróżowanie i budowanie bloga z bardzo dużą publiką. Zawsze zapowiadali, że „blog powinien być tym drugim”. Dziś, rzeczywistość zweryfikowała wyobrażenia. Na korzyść. Dzięki wciąż rosnącej publice i rozpoznawalności bloga, oraz pewnemu splotowi wydarzeń, od listopada 2017 roku pracują już tylko na swój rachunek jako twórcy treści podróżniczych (blog, artykuły w mediach, filmy promocyjne marek turystycznych, vlogi, doradztwo marketingowe online).
Ich blogowe motto to „nie ma miejsc, gdzie nic nie ma”. Specjalizują się w podróżach tematycznych i edukacji w podróży, świadomym i efektywnym podróżowaniu. Ulubione kierunki: Basen Morza Śródziemnego i kraje Maghrebu. Największe podróżnicze marzenie: Nepal i Zachodnie USA.

Odkrywaj

Audycja jakiej nie było. Dla Ciebie!

Jedyna taka audycja w polskim internecie. Premiera – czerwiec 2019. W pierwszym sezonie – 6 gości i 6 odcinków. Wspieraj nas na Patronite!

Zapisz się

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera a powiadomimy Cię o zbliżających się spotkaniach i festiwalu.

Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera Wachlarz przez Spółkę Outriders i akceptuję Regulamin