Warsztaty aborygeńskie dla dzieci 4-7 lat

Michalina Kupper

17 czerwca 2018, 10:00-11:15, Wrocław

Warsztaty aborygeńskie – Teatr Kamishibai: Mądry krokodyl Maroczido  

Za pomocą magicznej skrzynki i pięknych obrazów, przenosimy się w inny rejon świata – na Czerwony Kontynent, aby odkryć tajemniczą kulturę i pradawną legendę. Następnie każdy uczestnik spróbuje swoich sił w stworzeniu prawdziwego, aborygeńskiego rysunku.

Dodatkowo zobaczymy krótką prezentację fotograficzną, gdzie porównamy te same aspekty życia dzieci z Polski i Antypodów. Spotkanie będzie okazją do zagrania na kiju deszczowym i wypróbowania zabawek z całego świata, stworzonych z naturalnych materiałów.

Termin warsztatów: 17.06.2018, godz. 10:00-11:15

Zarejestruj się

Michalina Kupper

Miłośniczka ulicznych historii, fanka lokalnych kuchni. Kocha Bliski Wschód i Oceanię. Twórczyni autorskich warsztatów etnograficznych dla dzieci i młodzieży. Uczestniczka Rowerowego Jamboree – sztafety z Polski do Japonii na etapie Turcja-Irak-Iran, nominowana do…

Czytaj więcej

Miejsce

Idea Place, Plac Solny 15, Wrocław

Partnerzy

Więcej warsztatów

Potrzebujemy dobrego dziennikarstwa!

Społecznośc Wachlarz rozwijana jest przez Outriders – organizację działającą na rzecz rozwoju rzetelnego dziennikarstwa. Na co dzień poza animowaniem Wachlarza, wydajemy serwis Outride.rs – na którym publikujemy reportaże oraz depesze z całego świata. Nasza praca jest możliwa dzięki Waszemu wsparciu!

Wzmocnij

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do newslettera a powiadomimy Cię o zbliżających się spotkaniach i festiwalu.